Nova Profesyonel kim ?

NOVA PROFESYONEL kurulduğu günden beri, işletmelere iyi bir hizmet vermektedir. Yaptıklarımız, sadece en kaliteli hizmet ve ürünleri sizlerle buluşturmaktan ibaret değildir. Sizin memnuniyetiniz için ne gerekiyorsa, elimizden gelenden fazlasını yapmaktayız. 

Firmamız Kuruluşundan bugüne, her geçen gün üretim kapasitesini geliştiren ve sektöründe sürekli yenilikçilik anlayışı ile Ar&Ge ve Ür&Ge alanında yapılan yatırımları ile bugün ülkemiz sınırlarını aşmış bir yapı ile Global pazarda takip edilir ürünler üretmekte, geliştirmekte ve bu alanda adından sıkça söz ettirir duruma gelmiştir.

 

İhracatlarının yanı sıra başta Avrupa, olmak üzere bir çok ülkede Nova Profesyonel Markası adı altında bulunan temsilciliklerimizle bugün Dünya çapında birçok özel ve kamu alanlarının kokulandırma projelerini üstlenmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Ülkemizde ise 81 İl'de yaygın ve direkt şirketimiz bünyesine bağlı servis ağımız ile Edirne’den Kars'a 81 İl’de aktif faaliyet sergilemekte ve bugün birçok devlet kuruluşları, kamu alanları, AVM, OTEL ve mağaza zincirlerinde kokulandırma projelerini üstlenmiş ve alanda profesyonel hizmetler sunmaktayız. Referans listemize ek olarak belirtmek isteriz ki, şu an görüşmelerimizde son aşamaya gelmiş ve sonuçlandırılmış, her ay düzenli olarak Türkiye Geneli hizmet sağlamakta olduğumuz. ayrıca “ yürütmekte olduğumuz kokulandırma projemizi, pilot noktalarda başarı ve memnuniyet ile sürdürmekteyiz.

 


Kokulandırma Projelerimizde kullanmakta olduğumuz geniş koku portföyümüzün yanı sıra, projelerimize özel marka, slogan ve renklerinizden yola çıkarak size özel konseptiniz ile tamamen sizin kimliğinizi taşıyacak kokular üretmekteyiz. Bu anlamda yurtiçi ve yurtdışında, kuvvetli işbirliği içerisinde olduğumuz, sektörde ileri gelen esans üreticileri ile çalışmakta ve bu alanda sizlere özel olarak ürettirmiş olduğumuz kokuları ithal olarak ta getirebilme imkanı sunmaktayız. Çalışmış olduğumuz tüm kokularımızda, uluslararası kabul gören firmalar tarafından yapılan analiz raporlamaları ve sertifikaya sahip olup ithal etmekte olduğumuz kokularda da, yurtdışından alınmış olan rapor ve analizlerin yanı sıra, yurtiçi test ve analiz laboratuvarlarında da yapılmış olan analiz raporları ve Sağlık Bakanlığı bildirimlerimiz, MSDS raporlarımız ve sağlık sertifikalarımız bulunmaktadır.

 Üretmekte olduğumuz Kokulandırma kartuşlarımız “Mikro Difüzyon Teknolojisi” ile çalışmaktadır. Mikro Difüzyon sistemi; sıvı formdaki aromaları 1 mikrondan küçük partiküllere ayırarak ortama etkin bir şekilde yayılmasını sağlayan üst düzey bir teknolojidir. Bu teknoloji sayesinde ısı, alkol, itici gaz ya da herhangi bir zararlı kimyasal kullanılmadan etkili ve sağlıklı bir şekilde koku difüzyonu sağlayabildiğimiz gibi, “Mikro Difüzyon” sistemimiz, her likit değişimi ile birlikte yenilenmekte olan kokulandırma kartuşlarımızın üzerinde yer almaktadır. Tek kullanımlık olan Akıllı Kokulandırma Kartuşlarımız ile birlikte her koku değişiminde, difüzyon sistemi de yenilenmiş olmaktadır. Böylece 1 mikrondan küçük partiküllere ayırma işlevi gören difüzyon sistemimiz, olası tozlanmalara, tıkanmalara, bozulmalara ve zamanla yıpranmalara olasılık vermeden her ay likit değişiminde yeniliyerek ilk günkü performansını korumaktadır. Ayrıca üretmekte olduğumuz patentli kokulandırma kartuşlarımız, akıllı işlemciye sahip ileri düzey bir teknolojik alt yapı barındırmaktadır.

 

Bu sistemimiz ile kullanıma başlayan kartuşun makinemiz ile etkileşime girdikten sonra ömrünü tamamlaması ile de kartuşumuzun tekrar dolum, ya da ikinci kez kullanımı gibi durumların önüne geçmekte ve her değişim esnasında yeni bir kartuşun takılmasını ve üzerinde barındırmış olduğu mikro difüzyon sisteminin yenilenmesini sağlamaktayız.

Nova Profesyonel, global pazarda “Scent Marketing” olarak bilinen kokuya dayalı pazarlama stratejisi alanında; ortam kokulandırma ve markaların kurumsal imza koku tasarımında tam kapsamlı hizmet veren öncü bir kuruluştur.

Üretici firma olmanın verdiği bilgi birikimi ve donanım gücü avantajlarını arkasına alarak profesyonel ortam kokulandırma hizmeti sağlayan cihazlarında iki yıl garanti güvencesi vermektedir. Türkiye genelinde, satış ve kiralama sonrası yedek parça ve onarım, periyodik bakım ve değişim hizmeti gibi teknik destekleri de kendi servis ekibimiz tarafından sağlamaktadır.

 

Tüm bunlara ek olarak, her markaya özel hazırlanan yazılımlar sayesinde, Müşterilerimizin kendilerine verilen cihazlarının, periyodik koku kartuş değişimini bizzat takip edebilmektedir.

 

Nova Profesyonel, %100 bitkisel özler kullanarak ; Türkiye’nin önde gelen firmalarının kurumsal kokularını tasarlayan ve aynı zamanda Türkiye’nin de lider kurumsal kokulandırma firması konumuna gelmiştir.

 

Markanıza özgü imza kokular üreterek, müşterileriniz ile özel bir iletişim kurmanızı sağlar. Firmanızla ilgili yapılan ön çalışmalar ve tespitlerden sonra, yüksek teknoloji laboratuvarlarımızda, uzman parfümörler tarafından markanızı temsil edecek özel kokuların hazırlanması aşamasına geçilir.

 

Uzman ekiplerce markanızın kimliğine ve hedef kitlesine en uygun ve özgün kokular tasarlamaktayız.

 

Nitelikli Kokular

Uzman parfümörler tarafından geliştirilen özgün ve “fine fragrance” kalitesinde, %100 esansiyel yağlar içeren ve zararlı kimyasallar barındırmayan marka kokular.

NELER YAPIYORUZ .. 

SERVİSLERİMİZ

Nova Profesyonel Olarak Geniş Alan Kokulanırma Sistemleri ve Hijyen Alanlarında Profesyonel Hizmet ve Çözümler sunmaktayız. Türkiye Geneli

Yaygın Servis ağımız üretmekte olduğumuz ürünlerimizle, Müşteri Memnuniyetini en büyük önceliğimiz olarak kabul eden 

Teknik yapımızla ile yerinde hizmetler sağlamaktayız.

Alanında Uzman Profesyonel Yapı

Kokulandırma Alanında Sadece yenilikci ve teknolojik alt yapıya sahip ürünler üretmiyor, Ayrıca koku calışmalarımızda da yenilikler ve profesyonel Hizmetler sunmaktayız.

Yatırımlarınızı Koruyun

Nova Profesyonel Ar&Ge ekiplerince geliştirilmiş manyetik okuyucu sayesinde eşsiz bir güvenlik unsuru
oluşturmaktadır.

Teknik Hizmetlerimiz

Ülkemizde ise 81 İl'de yaygın ve direkt şirketimiz bünyesine bağlı servis ağımız ile Edirne’den Kars'a 81 İl’de aktif
faaliyet sergilemekte ve bugün birçok devlet kuruluşları, kamu alanları, AVM, OTEL ve Mağaza zincirlerinde
kokulandırma projelerini üstlenmiş ve alanda profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Doğru Seçim

Kokulandırma Projelerimizde kullanmakta olduğumuz geniş koku portföyümüzün yanı sıra, projelerimize özel marka,
slogan ve renklerinizden yola çıkarak size özel konseptiniz ile tamamen sizin kimliğinizi taşıyacak kokular üretmekteyiz.
Bu anlamda yurtiçi ve yurtdışında, kuvvetli işbirliği içerisinde olduğumuz, sektörde ileri gelen esans üreticileri ile
çalışmakta ve bu alanda sizlere özel olarak ürettirmiş olduğumuz kokuları ithal olarak ta getirebilme imkanı
sunmaktayız.

Yenilikçi ve Sürekli Hizmet

Markanızın, yalnızca size özel renklere ve dahası, Sloganınıza dayanarak yarattığımız
kokuların yanı sıra konseptiniz ve tamamlayıcılık sağlayan profesyonel atmosferik
kokulandırma makinelerimizde fark yaratacaksınız. Ayrıca, bu tür işlemler için herhangi
bir ekstra harcama yapmazsınız, Sadece bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Güvenli Cip Sistemi

Nova Ar&Ge ekiplerince geliştirilmiş alışverişi yapan, ve okuyan kokulandırma kartuşları ile
Nova kalitesiyle kokulandırmada eşsiz bir güvenlik unsuru oluşturmaktadır. Makine ile
etkileşime geçtikten sonra çalıştığı süre boyunca ömrü azalmakta olan kokulandırma
kartuşunun çalışmasını tamamladıktan sonra tekrar çalışmamktadır. Bu yöntem ile kaynağı
bilinmeyen sağlık açısından olumsuzluk oluşturabilecek esanslar kesinlikle dolum
yapılamamaktadır ve çalışmamaktadır.